Naše značky

Jako Lagardère Travel Retail nabízíme díky portfóliu silných celosvětových ale i lokálních značek cestujícím naplnění jejich každodeních ale i vyjímečných přání.

Portfolio našich značek má zastoupení v klíčových oblastech Travel Essentials, Duty Free a Foodservice a jsou to jak vlastní exkluzivní značky tvořené na míru potřeb našich zákazníků, tak i značky partnerské, které v České republice hrdě provozujeme.

Travel Essentials

S dynamickou a spolehlivou sítí prodejen ve 29 zemích se můžeme považovat za předního hráče v oblasti Travel Essentials. Díky komplexnímu portfoliu vlastních značek pokrýváme jak potřeby našich zákazníků na cestách, tak nově i v kancelářských centrech.

Naše značky

Duty Free & Fashion

Ve snaze poskytnout cestujícím skutečný a nezapomenutelný zážitek z nakupování, přizpůsobujeme každou značku místnímu trhu s ohledem na jeho zvláštnosti a specifické kouzlo.

Naše značky

Výběr našich partnerských značek

Foodservice

I v oblasti Foodservice nabízíme silné portfolio značek, ve kterém naleznete značky partnerské - od globálních po oblíbené místní - tak i značky vlastní, a to jenom proto, abychom zajistili co nejširší nabídku pro uspokojení chutí našich zákazníků.

Naše značky

Výběr našich partnerských značek