Management

Vedení společnosti

 • Richard Procházka

  Chief Executive Officer  Lagardere Travel Retail

  Více

  Richard Procházka je absolventem Vysoké školy ekonomické v  Praze.  Ve společnosti působí od roku 2006, kdy nastoupil na pozici Chief Operating Officer, v  rámci které vedl dvě z  obchodních divizí a dále oddělení logistiky, rozvoje a lidských zdrojů.  Richard Procházka mimo jiné zodpovídal za expanzi společnosti do oblastí Food Service a Duty Free v  rámci České republiky, podílel se také na řadě akvizic a integračních projektech ve všech hlavních oblastech působení společnosti. V únoru 2019 převzal vedení celé skupiny společnosti Lagardère Travel Retail a nově působí jako Chief Executive Officer. 

 • Stanislav Beránek

  Chief Financial Officer

  Více

  Stanislav Beránek vystudoval České vysoké učení technické v Praze,  obor Pozemní stavitelství a architektura a na Dánské technické univerzitě v Kodani. V roce 2008 dokončil studia MBA na pražské International Business School. Stanislav Beránek nastoupil do Lagardère Travel Retail v  listopadu 2002 na pozici Store Planning Manager a v roce 2006 dosáhl pozice Business Controller. V  roce 2012 pak převzal zodpovědnost za celé oddělení controllingu, účetnictví a IT na postu Chief Financial Officer pro skupinu společností Lagardère Travel Retail.

 • Jana Volíčková

  General Manager Duty Free

  Více

  Jana Volíčková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v  Praze. Do Lagardère Travel Retail nastoupila v roce 2010 jako Marketing and Commercial Manager pro aktivity v rámci obchodní divize Duty Free. V roce 2013 se přesunula do centrály Duty Free v Paříži, kde strávila následující 3 roky jako Area Manager a byla zodpovědná za aktivity v Itálii, Polsku a České republice. V říjnu 2016 dosáhla pozice General Manager pro obchodní divizi Duty Free pro celou Českou republiku. Jana Volíčková se 1.11.2022 vrátila po dvouleté rodičovské dovolené na pozici General Manager Duty Free.

 • Jakub Bureš

  Chief Operating Officer Food Service

  Více

  Jakub Bureš vystudoval Hotelovou školu v  Poděbradech a následně Univerzitu Jana Amose Komenského v oboru ekonomie a marketing.
  Svoji pracovní kariéru zahájil v  CPI hotels, kde se věnoval hotelovému managementu. V roce 2011 se připojil k  Lagardère Travel Retail na pozici Business Unit Director Costa Coffee. Následně sbíral zkušenosti ve stejné pozici i v konceptu PAUL a Airport Food Services konceptu na Letišti Václava Havla. Od roku 2019 nově vede celou obchodní divizi Food Service, včetně oddělení rozvoje a logistiky, na pozici Chief Operating Officer pro Food Service.

 • Jiří Cettl

  Business Unit Director Travel Essentials 

  Více

  Jiří Cettl vystudoval Střední průmyslovou školu strojní v  Čáslavi a během své kariéry pracoval v  řídících pozicích v  obchodních mezinárodních řetězcích. Do společnosti Lagardère Travel Retail nastoupil v roce 2000. Svou práci zde zahájil na pozici inventurního specialisty a následně velice rychle postoupil na pozici vedoucího sítě prodejen M-TRAFIK. Nyní již řadu let úspěšně vede obchodní divizi Travel Essentials v pozici Business Unit Director.

 • Jindřich Černý

  Commercial Director

  Více

  Jindřich Černý vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze, magisterský obor Pedagogika.
  Ve společnosti Lagardère Travel Retail zahájil své působení v roce 2011 v segmentu Duty Free na pozici Category Coordinator, další pracovní zkušenosti pak sbíral jako Category Manager a následně jako Commercial Manager Core Business. Během svého působení v segmentu Duty Free mimo jiné zaštiťoval projekty výstavby první průchozí prodejny a také následnou celkovou přestavbu všech našich Duty Free obchodů na letišti Václava Havla v Praze.
  V březnu 2021 nastoupil na pozici Commercial Director pro skupinu společností Lagardere Travel Retail, kde se soustředí na efektivní propojení všech segmentů společnosti v oblasti nákupu.

 • Eva Kyselová

  HR Director

  Více

  Eva Kyselová vystudovala gymnázium Jana Palacha v  Mělníku a několik let své pracovní kariéry strávila v  Austrálii. Před příchodem do společnosti Lagardère Travel Retail pak pracovala v  celé řadě velkých mezinárodních společnosti, jako například Mondeléz, kde získala cenné zkušenosti nejen z oblasti personalistiky a personálního řízení. Do společnosti Lagardère Travel Retail nastoupila v  září 2017 na nově vytvořenou pozici HR Director pro skupinu společností a od  jejího nástupu se jí podařilo vybudovat úspěšně fungující personální oddělení.