Lagardère Travel Retail na pražských nádražích

Lagardere Travel Retail, a.s. kromě dalších značek provozuje pět středisek na Hlavním nádraží v Praze a zbrusu novou restauraci Masaryčka na Masarykově nádraží.
Zpříjemněte si chvíle spojené s cestováním v našich restauracích Rychlík a Potrefená Husa, nebo si dejte čerstvou kávu a svačinu v našich kavárnách Bread&CO.

Kontak: info-foodservices(zavináč)lagardere-tr.cz

Prodejny na pražských nádražích

Bread & Co

Kavárny Bread&Co naleznete na Hlavním nádraží v Praze, obě v prvním patře, jednu u hlavní odjezdové tabule, druhou v pravé části haly.
Otevírací doba prodejna sever: po-ne 6:00-18:00
Otevírací doba prodejna jih: po-ne 7:00-19:00

Nejlepší příležitost dát si dobré jídlo je, když čekáte na svůj vlak. Zastavte se v Bread & Co bistro-café a ukojte pocitu hladu. Ze široké nabídky dobrého jídla se vám budou sbíhat sliny: slané i sladké pečivo, mezinárodní best-sellery, sendviče, saláty… Nechte se rozmazlit výběrem!

Výborné nápoje potěší také gurmány. Cestující si mohou užít klasické či gurmánské teplé či studené nápoje v příjemném prostředí. Užijte si čerstvou a zdravou svačinu na Hlavním nádraží Praha: zastavte se v Bread &Co!

Burger King

Restauraci Burger King naleznete v prvním patře u hlavní informační tabule s odjezdy spojů.
Otevírací doba: út-čt 8:00-20:00
po-pá 8:00-22:00

Design restaurace je v nejnovějším formátu PRIME, který přináší prvky, díky nimž se snaží vyvolat nostalgii začátků BURGER KING®. Současně klade důraz na individualismus, který v kombinaci s historií vytváří prostor, kde lidé rádi tráví volný čas před odjezdem.

Rychlík

Restauraci Rychlík naleznete v přízemí v hlavní hale po pravé straně.
Otevírací doba: 8:30-21:00

Zbrusu nový multibrand pub v moderním designu doplněném o industriální prvky z železničního prostředí. Na čepu široká nabídka piva (Radegast, Gambrinus, Kozel, Volba sládků, Birell), v menu výborná jídla k uspokojení vašich chuťových buněk před výletem mimo Prahu nebo po dlouhé cestě vlakem do hlavního města. Naleznete nás v hale Hlavního nádraží, hned u hlavního vchodu, na pravé straně při příchodu z parku. Těšíme se na vaši návštěvu.

Potrefená husa

Restauraci Potrefená Husa naleznete v přízemí v hlavní hale po levé straně.
Otevírací doba: po-ne 10:00-22:00

Beerpoint má 47 míst na sezení uvnitř a 20 míst na zahrádce. Interiér Potrefené husy Beerpoit je zcela nového charakteru, jsou zde použity moderní designové prvky. Projekt je přímo předurčen pro zákazníky, kteří vyhledávají určitý komfort v rámci cestování vlakovou dopravou, ale také hosty z nejbližších kanceláří. Potrefená Husa Beerpoit nabízí již od začátku možnost snídaní. Velký důraz je kladen na prodej vlastních produktů s sebou tzv. Take away – v nabídce jsou v tomto druhu prodeje saláty, sendviče, ale také veškerá jídla z jídelního lístku speciálně balená do termo balíčků.

Restaurace Masaryčka

Skvěle ošetřená tanková plzeň, výborná český kuchyně v moderním pojetí, cool design se srdcem historie a příjemná obsluha, tak by se dala popsat naše nejnovější restaurace Masaryčka na Masarykově nádraží v Praze.
Pondělí–čtvrtek: 8:00–22:00
Pátek: 8:00–23:30
Sobota: 11:00–23:30
Neděle: 11:00–22:00