Airport Food Services

Airport Food Services působí na letišti Václava Havla v Praze. V současnosti provozuje 17 gastronomických a obchodních středisek včetně velké centrální kuchyně. 

Airport Food Services je součásti skupiny Lagardère Travel Retail, která provozuje mezinárodní obchodní koncepty s těžištěm aktivit v dopravních zónách.

Kontak: info-foodservices(zavináč)lagardere-tr.cz

Bread & Co

Nejlepší příležitosti dát si dobré jídlo je, když čekáte na svůj let. Zastavte se v Bread & Co bistro-café k uspokojení vašeho pocitu hladu. Ze široké nabídky dobrého jídla se vám budou sbíhat sliny: slané i sladké pečivo, mezinárodní best-sellery, sendviče, saláty… Nechte se rozmazlit výběrem!

Burger King

Design restaurace je v nejnovějším formátu PRIME, který přináší prvky, díky nimž se snaží vyvolat nostalgii začátků BURGER KING®. Současně klade důraz na individualismus, který v kombinaci s historií vytváří prostor, kde lidé rádi tráví volný čas před odletem.

So! Coffee

So! Coffee je útulný koncept kavárny navržený speciálně pro pohodlí cestujících, kteří hledají jedinečný zážitek z lahodné kávy spojený s kvalitní a širokou nabídkou občerstvení s možností vzít si kávu a něco dobrého s sebou přímo na palubu letadla.

Pilsner Urquell Original Restaurant

Pilsner Urquell Original Restaurant je konceptovou restaurací Plzeňského Prazdroje, jenž vytváří jedinečné prostředí s inspirující originální atmosférou. Vysoká kvalita piva Pilsner Urquell zajištěná nejmodernější technologií skladování a čepování umocňuje skvělý zážitek z každého doušku.

 

Mattoni Bar

Mattoni Bar je ideálním místem pro setkávání a zpříjemnění si chvil čekání na letišti i pro první skleničku po návratu z cest v podobě originálního signature drinku „Hladký přistání“. Profesionální baristé zde připravují kvalitní kávu Lavazza ¡Tierra! Intenso, směs 100% Arabiky. Nechybí ani chutné slané i sladké občerstvení a široký výběr nealkoholických nápojů.

Banh-mi-ba

Ochutnejte vietňam plný čerstvých ingrediencí a ovoněný bylinkami. Banh-mi-ba je bistro s nabídkou pokrmů podle tradičních vietnamských receptů. V nabídce naleznete vietnamské polévky, nudle, závitky i poctivé křupavé bagety bánh mì.

Naše bistro spadá do kategorie fast—casual. Slovíčko fast zde supluje rychlost, ale rozhodující je casual. To popisuje místo, kde se cítíte pohodlně a příjemně, s jídlem vysoké kvality a z prvotřídních surovin.

Ideální místo, kde se chutně a kvalitně najíst před odletem nebo po návratu z cest.