NOVINKY

16. červen 2023

"Stejná šance - zaměstnavatel roku 2023 v Praze!"

Díky naší kolegyni Pavle, která je u náš již čtvrtým rokem, jsme měli možnost se zúčastnit vyhlášení soutěže „Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023“, která se konala v Praze.
 
Při této události byly oceněny firmy, které zaměstnávají osoby se zdravotním postižením. Koncem května si cenu za první místo převzala naše personální ředitelka Eva Kyselová.
 
"Pavla odvádí skvělou práci a je nepostradatelným členem našeho týmu. Jsem rádi, že je Pavla s námi!" dodala personální ředitelka Eva Kyselová.
 
Také bychom chtěli pogratulovat druhému místu, Fair Food Club s.r.o. a třetímu místu, na kterém se umístila Kavárna Dobra trafika.

Soutěž „Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023“ nám poskytla platformu, abychom mohli veřejně vyjádřit , jak jsme s Pavlou spokojeni, ale zejména jak Pavla vnímá nás jako zaměstnavatele. Na Youtube kanále Rytmus – od klienta k občanovi, z. ú. je sdíleno video, ve kterém jsou zachyceny naše upřímné dojmy a sdělení o spolupráci s Pavlou.

Toto video je malým zachycením naší vděčnosti, obdivu a podpory.

https://youtu.be/APrwTPhqhMI

Jsme hrdí na Pavlu a na to co dosáhla. Její příklad nám ukazuje, že nedostatky nebo překážky nejsou překážkou k dosažení úspěchu.

Medailonek je natočen s naší personální ředitelkou Evou Kyselovou.