Ocenění

2022

 • COSTA COFFEE získala opět cenu Czech Superbrands 2022!

  Costa Coffee je opět mezi Superbrands! Je neuvěřitelné, že je tu další ročník této akce a Costa Coffee je opět mezi oceněnými! Gratulujeme celému týmu Costa k získání „Superbrands“ 2022!

 • COSTA COFFEE ZNOVU MEZI NEJLEPŠÍMI!

  Costa Coffee / Lagardere Travel Retail již potřetí v řadě získala ocenění „Superbrands“. Děkujeme týmu Costa Coffee za dlouhodobou skvělou práci a gratulujeme k získaní „Superbrands“ za 2021!

2020

 • The Moodies 2020

  The Moodies 2020 Nejlepší využití video technologie: Rozšíření módní galerie prostřednictvím Digital na vídeňském letišti.

 • COSTA COFFEE JE OPĚT SUPERBRAND!

  Costa Coffee i pro rok 2020 obhájila ocenění „Superbrands“. Děkujeme týmu Costa Coffee za skvělou práci!

2019

 • The Moodies zaměstnavatel roku 2019

  Náš tým inovátorů byl za svůj projekt Innovation Booster oceněn jako nejlepší zaměstnavatel. 

 • COSTA COFFEE je SUPERBRAND!

  Costa Coffee získala cenu Czech Superbrands 2019 ! Czech Superbrands je nejuznávanějším celosvětovým programem na hodnocení obchodních značek. Děkujeme! 

2018

 • „Gratulujeme našim kolegům!“

  Kolegové z našich gastronomických konceptů, kteří se minulý týden účastnili celofiremní soutěže Lagardère Foodservice Championship 2018 v přípravě kávy a sendvičů v Paříži skončili na krásných 2. místech! 

  Řetězec Costa Coffee reprezentovala Kateřina Vitoušová, nejlepší evropská baristka Costa Coffee loňského roku, a její  cold drink (Ibiškové cortissimo) byl vyhlášen za nejlepší ze všech! 

  V sandwich competition soutěžili Michal Bareš (Paul) a Barbora Šmejkalová  (Pizza La Mia Stazione). Porotu pak originální recepturou a dobrým výkonem přesvědčil Michal Bareš. 

  Děkujeme a přejeme ještě hoooodně úspěchů! 

 • „Úspěch na světovém finále!“

  Naše baristka Katka Vitoušová vyhrála třetí místo ve světovém finále Costa Barista roku 2017/18! 

  Doplnila tak své předchozí skvělé úspěchy, kdy v listopadu vyhrála nejen evropské kolo soutěže Barista roku ale i titul Speciální nápoj roku! 

  Katce MOC GRATULUJEME!!