Ve světě

Lagardère Travel Retail je jedna ze 2 divizí skupiny Lagardère, která je průkopníkem a světovým lídrem ve sféře cestovního maloobchodu. 

Již 160 let, od otevření prvního knihkupectví v  roce 1852 v  Paříži na Gare de Lyon, shromažďujeme zkušenosti v  oblasti cestovního maloobchodu, abychom učinili cestování pro naše zákazníky nezapomenutelné. 

Společnost Lagardère Travel Retail má jedinečný a ucelený přístup se zaměřením na maximalizaci přidané hodnoty ve vztahu ke svým zákazníkům, pronajímatelům i vybraným značkám. 

Lagardère Travel Retail, jako jedna ze dvou divizí skupiny Lagardère Group, je předním světovým provozovatelem ve sféře cestovního maloobchodu. Společnost Lagardère Travel Retail provozuje 5 000 obchodů v oblasti Travel Essentials, Duty Free a Foodservice na letištích, nádražích a dalších místech 42 zemí světa a generuje tržby ve výši 5,2 mld.

 

V České republice

 

Obchodní strategií skupiny je vytvořit pevný a jedinečný vztah mezi zákazníkem a nabízeným obsahem. 

V České republice působí Lagardère Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 15 let rozšířil své aktivity na 350 prodejních míst a provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v těchto oblastech: 

TRAVEL ESSENTIALS 

Síť prodejních konceptů zaměřená na potřeby cestující­ch, která se snaží­ zpříjemnit každou jejich cestu a to skrz koncepty jako je Relay, 1 minute nebo Inmedio.

DUTY FREE & FASHION

Klíčový hráč v oblasti Travel Retail v České republice, působící na letištích v Praze a Ostravě.

FOODSERVICE

Koncepty zaměřené na gastronomické potěšení zákazníka, ať už výbornou kávou, pečivem ve francouzském stylu nebo občerstvením na cestách i na letišti.

„Naším cílem je vytvořit takové prostředí, které co nejvíce zpříjemní nejen každodenní cesty našeho zákazníka.“