Lagardere na Hlavním nádraží a v POP v Praze

Lagardere Travel Retail, a.s. kromě dalších značek provozuje pět středisek na Hlavním nádraží v Praze a tři podniky v Premium Outlet Prague u Letiště Václava Havla.
Zpříjemněte si chvíle spojené s cestováním či nakupováním v našich restauracích Šalanda, Potrefená Husa, La Pasteria nebo si dejte čerstvou kávu a svačinu v kavárnách Bread&Co či Flo Café.

Prodejny v Praze na Hlavním nádraží

Bread & Co

Kavárny Bread&Co naleznete na Hlavním nádraží v Praze, obě v prvním patře, jednu u hlavní odjezdové tabule, druhou v pravé části haly.
Otevírací doba prodejen: po-ne 6:00-20:00 Kontakt: kontaktujtenas@lagardere-tr.cz

Nejlepší příležitost dát si dobré jídlo je, když čekáte na svůj vlak. Zastavte se v Bread & Co bistro-café a ukojte pocitu hladu. Ze široké nabídky dobrého jídla se vám budou sbíhat sliny: slané i sladké pečivo, mezinárodní best-sellery, sendviče, saláty… Nechte se rozmazlit výběrem!

Výborné nápoje potěší také gurmány. Cestující si mohou užít klasické či gurmánské teplé či studené nápoje v příjemném prostředí. Užijte si čerstvou a zdravou svačinu na Hlavním nádraží Praha: zastavte se v Bread &Co!

Burger King

Restauraci Burger King naleznete v prvním patře u hlavní informační tabule s odjezdy spojů.
Otevírací doba: po-ne 6:00-23:00 Kontakt: kontaktujtenas@lagardere-tr.cz

Design restaurace je v nejnovějším formátu PRIME, který přináší prvky, díky nimž se snaží vyvolat nostalgii začátků BURGER KING®. Současně klade důraz na individualismus, který v kombinaci s historií vytváří prostor, kde lidé rádi tráví volný čas před odjezdem.

Rychlík

Restauraci Rychlík naleznete v přízemí v hlavní hale po pravé straně.
Otevírací doba: 8:30-21:00
Kontakt: kontaktujtenas@lagardere-tr.cz

Zbrusu nový multibrand pub v moderním designu doplněném o industriální prvky z železničního prostředí. Na čepu široká nabídka piva (Radegast, Gambrinus, Kozel, Volba sládků, Birell), v menu výborná jídla k uspokojení vašich chuťových buněk před výletem mimo Prahu nebo po dlouhé cestě vlakem do hlavního města. Naleznete nás v hale Hlavního nádraží, hned u hlavního vchodu, na pravé straně při příchodu z parku. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

 

 

Potrefená husa

Restauraci Potrefená Husa naleznete v přízemí v hlavní hale po levé straně.
Otevírací doba: po-ne 10:30-22:30 Kontakt: kontaktujtenas@lagardere-tr.cz

Beerpoint má 47 míst na sezení uvnitř a 20 míst na zahrádce. Interiér Potrefené husy Beerpoit je zcela nového charakteru, jsou zde použity moderní designové prvky. Projekt je přímo předurčen pro zákazníky, kteří vyhledávají určitý komfort v rámci cestování vlakovou dopravou, ale také hosty z nejbližších kanceláří. Potrefná Husa Beerpoit nabízí již od začátku možnost snídaní. Velký důraz je kladen na prodej vlastních produktů s sebou tzv. Take away – v nabídce jsou v tomto druhu prodeje saláty, sendviče, ale také veškerá jídla z jídelního lístku speciálně balená do termo balíčků.

Prodejny v Premium Outlet Prague Airport

Flocafe

V roce 1994 se otevřela první kavárna Flocafé v Řecku. Flocafé kavárna je známá pro svou velkou nabídku káv s více než 35 různými druhy, stejně jako množství občerstvení, sendvičů, pečiva a zmrzlin. Jeho charakteristickým znakem je teplé, intimní prostředí a přátelské služby.

La Pasteria

V roce 1995 otevřela La Pasteria svou první restauraci v Kolonaki, Atény. Od té doby se stala jednou z nejvíce milovaných italských destinací pro příležitost stolování.

Před nebo po nákupování, relaxujte v příjemné atmosféře La Pasteria, s dominující otevřenou kuchyní a užijte si unikátní italské recepty. Objevte naše menu s delikátními předkrmy, pizzou s autentickou italskou krustou, celý čas klasické i nápadité recepty na těstoviny, tradiční rizoto aj. Zažijte unikátní zkušenost v La Pasteria.

Šalanda

Královský pivovar KRUŠOVICE představuje koncept restaurací ŠALANDA založený na špičkovém pivě, skvělém designu a výborné kuchyni!
Naše Šalandy se dělí na tři typy, které se liší designem a architekturou. Ale oběd nebo večerní pivo s přáteli vám jistě bude chutnat v každé z nich.
V konceptu je věnována velká pozornost pivnímu hospodářství a výraznému výčepu, pyšnícímu se královskou korunkou a šesti druhy piv.