Pracovní příležitosti

Společnost Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která nabízí svým zaměstnancům širokou škálu pracovních příležitostí v  konceptech po celé České republice. Důraz klademe především na rozvoj našich zaměstnanců a firemní kulturu.

Různorodost pracovních pozic

Nabízíme širokou škálu pracovních příležitostí v  našich konceptech po celé České republice. Převážně se jedná o pozice na provozovnách a ve výrobě jednotlivých značek, ale náš tým se rozrůstá i na centrálách společnosti. U nás si tu pravou pozici vybere každý, nabízíme plné/klasické pracovní poměry, zkrácené úvazky nebo krátkodobé i dlouhodobé brigády. 

Stabilita a jistota

Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která má za sebou 160 let zkušeností a operuje ve více než 35 zemích světa, na 750 nádražích a 270 letištích. V  České republice působíme již 20 let a máme přes 367 maloobchodních provozoven. Mezi naše známé značky patří kavárenský řetězec COSTA COFFEE, francouzské pekařství PAUL, prodejny s  tiskem RELAY, duty free obchody Aelia Duty Free a gastronomické provozy na letišti, pekařství Hello, freshbary UGO a řada dalších. 

Kariérní příležitosti

Rozvoj našich zaměstnanců je pro nás důležitý, a proto dáváme všem prostor k osobnímu i kariérnímu růstu. Příkladem je cesta jednoho z našich kolegů z konceptu Costa Coffee Kevina, jehož cesta začala na pozici Baristy. Po několika letech dostal příležitost na pozici Store Manager samostatně vést kavárnu a následně byl vybrán na pozici Regionální manažer a tu vykonává dodnes. O své cestě říká: „Po několika návštěvách Costa Coffee jako zákazník jsem do společnosti zaslal životopis, a tím jsem svou kariéru odstartoval.“ A co na práci u nás nejvíce oceňuje? „Je to hlavně možnost předávat své zkušenosti, být nápomocen služebně mladším kolegům a zároveň být součástí růstu naší společnosti.“

Firemní kultura

Naši firemní kulturu tvoříme společně napříč celou společností. Zaměstnance zapojujeme do aktivit v rámci společenské odpovědnosti, charitativních projektů, firemních i rodinných akcí. Společnými aktivitami to ale nekončí, zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní prostředí a klademe důraz na přátelský a lidský přístup nadřízených.