Světový lídr v  oblasti Travel Essentials

Dynamická a pevná síť 

Vzhledem k celosvětovému obratu 1,9 mld. euro, kterého jsme dosáhli v roce 2021 ve 42 zemích, jsme světovým lídrem a odborníkem na oblast Travel Essentials. Díky komplexnímu portfoliu vlastních a partnerských značek jsme schopni pokrýt všechny potřeby našich cestujících zákazníků: 

Convenience: rozvíjíme koncepty obchodů, nabízející široký sortiment produktů, od tisku, časopisů a knih, přes potraviny a nápoje, suvenýry, cigarety a elektroniku až po potřeby cestovní, hygienické nebo i pečující produkty. Relay je naše hlavní značka v oblasti convenience a s jejími 1050 pobočkami po celém světě a 167 v České republice jde zároveň o největší convenience značku v  oblasti TE.

Díky našim vlastním konceptům 1 Minute nebo Inmedio pak dokážeme zajistit i potřeby pravidelných cestujících, dojíždějících do práce, nebo pak přímo zaměstnanců kancelářských budov.

Suvenýry: celosvětově můžete pod Lagardère Travel Retail najít koncepty, které odráží kulturu a historii  zemí, ve kterých působíme, a to díky naší vlastní značce Discover a na míru šitým projektům, jako je například Tour Eiffel butik v  Paříži, v  Sydney obchod Opera House nebo oficiální obchod ragby klubu All Blacks na letišti v Aucklandu.

V České republice pak díky našim partnerům nabízíme širokou nabídku místních suvenýrů, ale i jedinečných místních lahůdek v rámci sortimentu vybraných prodejen Relay.

Elektronika: v celosvětovém měřítku jsme vytvořili náš vlastní koncept prodejen Tech2Go. V  některých lokalitách jsme také partnery významných místních značek jako je Fnac nebo Virgin.

V České republice pak v našich prodejnách Relay, Inmedio i 1 minute naleznete širokou nabídku elektroniky a cestovních doplňků, na které se můžete spolehnout.

Občerstvení: zaměřujeme se na čerstvost a kvalitu a díky partnersví s našimi značkami z oblasti Foodservice nabízíme na vybraných prodejnách zákazníkům čerstvé pečivo, ideálně pak rovnou v kombinaci s lahodnou kávou.